Veritas Akademi Hakkında

IB, AP, SAT-ACT, A-Level & Yabancı Dil Hazırlık Kursları

Eğitim Danışmanlık

Kişilik ve mesleki yönelim testinin uygulanması, zeka testleri, eğitim sürecinde sürekli yapılan ölçme ve değerlendirmelerin gerçekleştirilmesi.

Yurtdışı Üniversiteleri Hazırlık Programları

Veritas Academy'nin alanında uzman ve tecrübeli akademik kadrosuyla AP-IB-SAT-A LEVEL Hazırlık Kursları

Türkiye Üniversiteleri Hazırlık Programları

Uzman akademik kadrosuyla TYT-AYT Hazırlık Kursları, yabancı statüdeki öğrencilere yönelik YÖS ve SAT sınavlarına yönelik hazırlık kursları

Yabancı Dil Kursları

TOEFL/IELTS vb. İngilizce Hazırlık Kursları, DELF-DALF Fransızca Hazırlık Kursları ve DSD II Almanca Hazırlık Kursları

Hakkımızda | Veritas Akademi

 Veritas Academy 2006 yılında Şükrü Yiğit'in (ODTÜ '94) önderliğinde destek vermeye başlamış özel bir eğitim kurumudur. Ataşehir, Caddebostan ve Etiler başta olmak üzere İstanbul merkezli beş şubeye sahip olan Veritas Academy, her yıl 1200'den fazla öğrenci, 200'den fazla öğretmen ve 50'den fazla idari personel ile yurt dışında eğitim hayallerini gerçeğe dönüştürmek isteyen öğrencilere destek sağlamaktadır. Kurumda SAT/ACT, IB, AP ve A-Level kursları ile başta Amerika, Kanada ve İngiltere olmak üzere İtalya, Hollanda, Almanya gibi Avrupa'nın sayılı üniversitelerine başvuru süreçleri için özel hazırlıklar yapılmaktadır. İtalya'nın ve Hollanda'nın kendi özel sınavları da dahil toplam 130'dan fazla sınavda hizmet alabileceğiniz Veritas, aynı zamanda Türkiye'de üniversite eğitimi almak isteyen yabancı uyruklu öğrencilere yönelik de ders ve danışmanlık desteği vermektedir.

Hakkımızda | Veritas Akademi

 Veritas Academy öğrencilere yalnızca ders desteği değil, aynı zamanda danışmanlık desteği de sağlayan bir eğitim kurumudur. Dolayısıyla ders ve danışmanlık hizmetleri tek bir çatı altında toplanmıştır. CV ve motivasyon mektubu yazımı, okulların listelenmesi (long/short list), üniversite başvuru platformlarında öğrencinin kaydının oluşturulması, e-posta takibi ve bursluluk başvuruları dahil olmak üzere tüm süreçler profesyonel bir şekilde yürütülmektedir. Tüm bunlarla birlikte Veritas Academy öğrencilerin detaylı SWOT analizlerini yapmakta, mesleki yönelimlerini uzman PDR ekibiyle belirlemekte ve lise hazırlık yılından 12. sınıf sonuna kadar kapsamlı "yol haritası" oluşturmaktadır.

Bizi Arayın Referanslarımız