Veritas Academy, AP English Literature and Composition ve AP English Language and Composition derslerini 2007 yılından bu yana uzman eğitmenleri ile vermektedir. Boğaziçi Üniversitesi, Galatasaray Üniversitesi, Columbia, Auckland, Glasgow ve LSE gibi dünyanın seçkin üniversitelerinden mezun olmuş deneyimli öğretmenler aynı zamanda uzun sürelerden bu yana AP İngilizce sınavlarına öğrencileri hazırlamaktadırlar.

Neden AP İngilizce Sınavlarına Girmelisiniz?

AP English Language and Composition, üniversite düzeyinde "kompozisyon dersine giriş" niteliğindedir. Öğrenciler, retorik durum, iddialar ve kanıtlar, akıl yürütme ve organizasyon ve üslup gibi konuları keşfederken metinleri okuyarak, analiz ederek ve yazarak yazma ve retorik argümanlar hakkındaki anlayışlarını geliştirirler.

AP English Literature and Composition, üniversite düzeyinde bir edebi analiz dersidir. Öğrenciler, edebi eserler bağlamında karakter, ortam, yapı, bakış açısı, mecazi dil ve edebi analiz gibi kavramları keşfederken metinleri okuyarak ve analiz ederek edebiyat anlayışlarını geliştirirler.

AP İngilizce, eşit ağırlık ve sözel bölümlerde üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerin girebilecekleri sınavlar arasındadır. Özellikle PPLE, Hukuk, İletişim, Tarih, Felsefe ve bunun gibi pek çok bölümden kabul alabilmek için AP İngilizce sınavları tercih edilebilmektedir. Kabuller dışında AP İngilizce dersi öğrencilere çeşitli avantajlar sağlar. Bu dersler öğrencilerin hem dil hem de yazma becerilerini geliştirir, aynı zamanda genel kültür bilgisini de artırır. Ayrıca öğrencilere eleştirel düşünme, analiz yapma ve iletişim becerileri kazandırır. Böylelikle dersler öğrencilerin kariyer yolunda başarılı olmalarına destek sunar.

AP İngilizce Sınavlarında Tam Puan Garantisi!

Veritas Academy, AP İngilizce sınav kayıt işlemlerini gerçekleştiren öğrencilerini yüksek başarı oranları ile hedefe ulaştırmaktadır. Veritas'ın farkı, AP İngilizce çalışmalarına erkenden başlamasıdır. Ayrıca konuları sınavdan aylar önce tamamlamak ve bol bol deneme sınavı çözerek eksikleri tespit etmek de başarıya giden yolun anahtarı kabul edilmektedir.

Veritas AP İngilizce Derslerinde Neden Başarılı?

AP İngilizce derslerinin her biri 90 dakikadır. Ayrıca Veritas Academy'de AP İngilizce dersleri, seçkin üniversitelerin İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezun olmuş eğitmenler tarafından verilir. Özellikle metin incelemeleri, eleştirel düşünme, makale yazımları ve daha pek çok sınav taktiği ile öğrencilerin sınavdan tam puan alması garanti altına alınmaktadır. Ancak Veritas'ın en büyük başarısı, öğrencilerin konuları erkenden bitirmesi için yönlendirmesi ve ardından 20'ye yakın AP İngilizce deneme sınavı ile başarıya giden yolun anahtarını öğrencilere sunmasıdır.