Kurslarımız

Veritas Akademi En İyi Kursları Size Sunar

Veritas Akademi ile Üniversite Başvuruları

Veritas bünyesinde 250 den fazla Akademik ve tecrübeli kadro bulunmaktadır. Bunun dışında 1200 den fazla bizde part-time olarak ders veren öğretmen kadromuzda bulunmaktadır. Kadromuz Veritas ile sürekli büyümektedir. Veritas Öğrenci ve Öğretmen yazılım teknolojisi size en uygun ders programını yapar, en uygun öğretmeni seçebilmektedir. Veritas Yazılım Alanındaki ve Ders Yönetim sistemine yönelik Çözümleri sayesinde her yıl 9000 den fazla öğrenciye aktif olarak hizmet vermektedir. Veritas ta verilen her ders %100 memnuniyet garantisi vardır. Eğer bir dersimizden memnun olmazsınız. Koşulsuz olarak ders ücreti iade edilir. İstenilirse ücretsiz deneme derside talep edilebilir.

TEST-Daf Kursları

TESTDAF is an exam that shows that students who want to study in Germany are qualified to study in the German Language. Prepare for TEST-DAF with the expert staff of Veritas.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Veritas Akademi TEST-Daf Kursu
Veritas Akademi LNAT Kursu

LNAT Kursları

Veritas LNAT öğretmenlerinin hepsi İngiltere de Hukuk eğitimi almış LNAT eğitimlerinde uzun yıllar tecrübesi olan öğretmenlerdir. Hepsi ya Avukat ya Sosyal Bilim mezunudur.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

DELF Kursları

Meet Our French Tutors: See our methods,programmes and reviews. You will love Your 1st free French Lessons. Do not forget DELF is important in France Education

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Veritas Akademi IDELF Kursu
Veritas Akademi Üniversite Kursu

Üniversite Kursları

Veritas Akademik kadrosu ile Universite Eğitiminde yalnız değilsiniz. Her türlü üniversite derslerinde size destek olabilmekteyiz.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Bilişim Teknolojisi Kursları

Veritas IT alanında tecrübeli ekibe ve çözümlere sahiptir. Veritas bünyesinde özellikle üniversite başvurularına yönelik yazılım dersleri verilir.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Veritas Akademi Bilişim Teknolojisi Kursları Kursu
Bizi Arayın Referanslarımız