IB Kursları

Türkiye'nin ilk IB Kursu

IB Kursları, Özel Derleri | Veritas Akademi

Veritas Academy 20 yıla yakın tecrübesi ile IB derslerinin tümünde öğrencilere destek sağlamaktadır. Internal Assessment (IA), Extended Essay (EE), Theory of Knowledge (TOK) gibi ödevler başta olmak üzere Mock Exam ve ders desteği süreçlerinde katkı sunmaya devam etmektedir. Veritas öğretmenlerinin kalitesi ve öğrencilerine katkısı bu süreçte kendisini göstermektedir.

Veritas Akademi Türkiye'deki İlk IB Kurs Merkezidir.

Veritas ile IB ders desteği alanlar neden başarılı ?

Veritas IB kurs ve IB özel dersleri ile bugüne kadar 10000'den fazla öğrenciye destek olmuştur. IB dersleri uzman IB sertifikalı öğretmenlerce verilmektedir. Veritas bünyesine tüm IB derslerine yönelik programlar yapılabilmektedir.

IB Kamplarımız: Okulunuzda IB mock exam öncesi hazırlık sınavlarına yönelik kamplar Veritas Academy tarafından gerçekleştirilmektedir. Böylelikle öğrencinin okul sınavı performansı üst düzeye çıkarılmakta ve Veritas Academy öğrencilerinin tüm eksiklerini kapatana kadar destek sağlamaktadır.

IB Boot Kamp: IB programının sonundaki büyük sınavlara yönelik kamplar gerçekleştirilmektedir. Bunlar ise 10 -15 günlük tüm eksikliklerin kapanmasına yönelik kamplar olarak planlanmaktadır. Öğrencilere tüm IB past paperlar çözdürülmektedir.

IB Lab Reports - Extended Essay - TOK - IA: IB'nin zor kısmında da öğrencilerimizin yanındayız. Mentor ve danışman olarak destek vermekteyiz...

IB Kurslarımız Hakkında Youtube Videoları

IB öğrencileri AP Yapmalı mı ?

Bizi Arayın Referanslarımız