IB PSYCHOLOGYIB PSYCHOLOGY NASIL ÇALIŞILMALI?
Sosyal Bilimler veya Tıp Bilimleri ile ilgili bölümlerde eğitim almak isteyen öğrenciler IB Psikoloji tercih etmelidirler. Özellikle Psikoloji isteyen öğrenciler için zorunluluktur. Günümüzde Psikoloji bilimi oldukça aranan bir niteliktir. Üzerinde çok durulmaktadır.IB Psikoloji derslerimizde Veritas olarak öğrencilerimize müfredat dahilinde işledikleri konuların revizyonunu yapıyor, Internal Assessment için yapacakları araştırmanın tasarım ve yazım sürecinde destek sunuyor ve Extended Essay konusu seçme ve yazma süreçlerinde yardım sağlıyoruz. IB Müfredatının detaylarını her IB Psikoloji öğretmeni farklı kurguladığı için, Türkiye ve dünyanın seçili okullarında IB Diploma programına dahil öğrencilerimizin her biri için okuduğu kuruma paralel bir ders programı belirliyoruz.

IB PSYCHOLOGY.
Veritas, bünyesinde IB Psikoloji alanında tecrübeli 15 adet öğretmenle bu programı yürütmektedir.

Öğretmen ekibimiz alanında uzman examiner psikologlardan oluşmaktadır. Tüm güncel kaynaklarla müfredatı en yakından takip ediyor, öğrencilerimize müfredata ek kaynaklar sunarak, öğrendiklerini derinleştirme fırsatları yarayıro ve psikoloji disiplinini daha yakından tanıtmayı amaçlıyoruz.

Veritas IB Kurslarında öğrencimiz isterse AP Psychology Kurslarını alabilmektedir. Düzenli olarak IB Psychology dersi alan öğrencilerimize AP Psychology derslerimiz hediyemizdir.
VERITAS'TA IB PSYCHOLOGY DERSLERI ÜÇ FARKLI SÜREÇTE YAPILMAKTADIR;

IB Psychology Examiner Öğretmen Dersi: Ders anlatımları Examiner öğretmenler ile yapılır. Bu dersler ücretlidir.
IB Psychology Etüd Dersleri: Bu derslerimiz birebir olarak yapılır ve ücretsizdir. Uzman bir IB öğretmeninden aldığınız ders sonrasında, ders tekrarı için planladığımız özel derslerdir. Konu tekrarı ve soru çözümü açısından oldukça faydalı olmaktadır.
IB Psychology Project - IA ve Extended Essay Dersleri: IB Psychology ile ilgili tüm ödev ve projelerde Türkiye'nin en uzman ekibi ile tanışın. En iyisi olduğumuzu iddia ediyoruz. Tüm IB proje derslerinde olduğu gibi IB Psychology projelerinde de çalışmalarımız üç özet aşamada yapılmaktadır;
Öğrenciyi tanıma ve ilgili konu bulma. Bu oldukça kritik bir detaydır.
Öğretme adımı. IB Psychology projelerini öğrenciye öğreterek geliştirme yapıyoruz.Kesinlikle ödevinizi yapmıyor, sadece öğrenmenizi sağlıyor ve yol göstericilik yapıyoruz.
Feedback.Çapraz Değerlendirme. Yapılan projeyi IB Psychology Examiner öğretmen ekibimiz tarafından kontrol edip eksikleri gideriyoruz. Öğretmenlerimiz Türkiye ve Dünyanın en seçkin IB okullarında çalışmış uzman öğretmenlerdir.
Bizi Arayın Referanslarımız