VERITAS IB EKONOMİ KURSLARIIB Ekonomi derslerinin temel hedefi öğrencilerin Ekonomi biliminin doğası ve kapsamı konusundaki algılarını geliştirmektir.

IB Ekonomi.
IB Ekonomi Dersleri HL veya SL olarak verilmektedir. HL ve SL seviyeleri arasındaki en büyük fark SL öğrencilerinin Ekonomi konularındaki kapsamlarıdır. External assessment dahilinde SL öğrencilerin iki, HL öğrencilerinse üç essay yazması gerekiyor. Internal assesment için öğrencilerin bireysel ekonomi ile bir konuda araştırma yapması ardından öğrendikleri konular hakkında raporlarını sunmaları gerekiyor.

IB Ekonomi Derslerimiz 90 dakikalık dersler olarak yapılmaktadır. Ataşehir , Caddebostan ve Etiler şubelerimiz de bu dersleri alabilirsiniz. Ayrıca online olarakta ib Ekonomi derslerimizi alabilirsiniz.
VERITAS'TA IB EKONOMİ DERSLERI ÜÇ FARKLI SÜREÇTE YAPILMAKTADIR;

IB Ekonomi Examiner Öğretmen Dersi: Ders anlatımları Examiner öğretmenler ile yapılır. Bu dersler ücretlidir.
IB Ekonomi Etüd Dersleri: Bu derslerimiz birebir olarak yapılır ve ücretsizdir. Uzman bir IB öğretmeninden aldığınız ders sonrasında, ders tekrarı için planladığımız özel derslerdir. Konu tekrarı ve soru çözümü açısından oldukça faydalı olmaktadır.
IB Ekonomi Project - IA ve Extended Essay Dersleri: IB Ekonomi ile ilgili tüm ödev ve projelerde Türkiye'nin en uzman ekibi ile tanışın. En iyisi olduğumuzu iddia ediyoruz. Tüm IB proje derslerinde olduğu gibi IB Ekonomi projelerinde de çalışmalarımız üç özet aşamada yapılmaktadır;
Öğrenciyi tanıma ve ilgili konu bulma. Bu oldukça kritik bir detaydır.
Öğretme adımı. IB Ekonomi projelerini öğrenciye öğreterek geliştirme yapıyoruz.Kesinlikle ödevinizi yapmıyor, sadece öğrenmenizi sağlıyor ve yol göstericilik yapıyoruz.
Feedback.Çapraz Değerlendirme. Yapılan projeyi IB Ekonomi Examiner öğretmen ekibimiz tarafından kontrol edip eksikleri gideriyoruz. Öğretmenlerimiz Türkiye ve Dünyanın en seçkin IB okullarında çalışmış uzman öğretmenlerdir.

IB HL Economy

Daha fazla ders bilgisi için veritas.edu 'yu ziyaret edebilirsiniz.

Bizi Arayın Referanslarımız