IB COMPUTER SCIENCEIB COMPUTER SCIENCE NASIL ÇALIŞILMALI?
Mühendislik, Bilişim ile ilgili bölümler veya İşletme, Ekonomi gibi alanlarda eğitim almak isteyen öğrenciler için önemli bir branştır. Burs talebi olan öğrencilerin IB derslerine ek olarak AP Computer Science A dersini de almalarını önermekteyiz. Üniversite seçiminiz sosyal bölüm dahi olsa IB Computer Science dersini almanızı önermekteyiz.Burslu üniversite başvurularında IB Computer Science ve AP Computer Science Burslu veya üniversitede çalışarak eğitim hayatınıza devam etmek istiyorsanız Computer Science çok gerekli bir derstir. Bu ders size bir nevi meslek kazandırır. Pek çok üniversite size AR-GE projelerinde çalışma imkanı vermektedir. Siz de burada fark yaratabilirsiniz.

IB Computer Science.
Veritas, bünyesinde IB Computer Science alanında tecrübeli 15 adet öğretmenle bu programı yürütmektedir.Öğretmen ekibimiz alanında uzman examiner bilgisayar mühendislerinden oluşmaktadır. Tüm güncel kaynaklarla müfredatı en yakından takip etmekteyiz.

Veritas IB Kurslarında öğrencimiz isterse AP Computer Science Kurslarını alabilmektedir. Düzenli olarak IB Computer Science dersi alan öğrencilerimize AP Computer Science derslerimiz hediyemizdir.
VERITAS'TA IB COMPUTER SCIENCE DERSLERI ÜÇ FARKLI SÜREÇTE YAPILMAKTADIR;

IB Computer Science Examiner Öğretmen Dersi: Ders anlatımları Examiner öğretmenler ile yapılır. Bu dersler ücretlidir.
IB Computer Science Etüd Dersleri: Bu derslerimiz birebir olarak yapılır ve ücretsizdir. Uzman bir IB öğretmeninden aldığınız ders sonrasında, ders tekrarı için planladığımız özel derslerdir. Konu tekrarı ve soru çözümü açısından oldukça faydalı olmaktadır.
IB Computer Science Project - IA ve Extended Essay Dersleri: IB Computer Science ile ilgili tüm ödev ve projelerde Türkiye'nin en uzman ekibi ile tanışın. En iyisi olduğumuzu iddia ediyoruz. Tüm IB proje derslerinde olduğu gibi IB Computer Science projelerinde de çalışmalarımız üç özet aşamada yapılmaktadır;
Öğrenciyi tanıma ve ilgili konu bulma. Bu oldukça kritik bir detaydır.
Öğretme adımı. IB Computer Science projelerini öğrenciye öğreterek geliştirme yapıyoruz.Kesinlikle ödevinizi yapmıyor, sadece öğrenmenizi sağlıyor ve yol göstericilik yapıyoruz.
Feedback.Çapraz Değerlendirme. Yapılan projeyi IB Computer Science Examiner öğretmen ekibimiz tarafından kontrol edip eksikleri gideriyoruz. Öğretmenlerimiz Türkiye ve Dünyanın en seçkin IB okullarında çalışmış uzman öğretmenlerdir.

Ders Videoları Serisi | Computer Science - Python Giriş

Veritas Academy, yurt içi ve yurt dışı dahil olmak üzere geniş bir alanda, tüm öğrencilerine profesyonel hizmet sunan özel bir eğitim kurumudur. Eğitim ve danışmanlık hizmetleri Ataşehir, Caddebostan ve Etiler şubelerinin yanı sıra online olarak da hizmet vermektedir.

Bizi Arayın Referanslarımız