Yazılım Çözümlerimiz

Veritas olarak, yılların veri yönetimi ve yazılım çözümleri deneyimimizle, işletmelerinizi geleceğe taşıyacak güçlü yazılımlar ve hizmetler sunuyoruz.

Eğitim Kurumları İçin Online Soru Bankaları:
Dershaneler, okullar ve diğer eğitim kurumları için özel olarak tasarlanmış online soru bankaları, öğrencilerinizin başarılarını en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı olacak. Öğrenci takibi, sınav hazırlığı ve öğrenci performansı analizi gibi önemli süreçleri kolaylaştırarak eğitim kurumlarınızın daha iyi sonuçlar elde etmesine yardımcı oluyoruz.
Eğitim ve Danışmanlık Firmaları İçin Özelleştirilmiş Çözümler:
Eğitim ve danışmanlık firmaları, işlerini büyütmek ve daha etkili hale getirmek için özel yazılım ihtiyaçlarına sahiptir. Web, mobil ve masaüstü uygulamalarımız, müşterilerinizle daha yakın ilişkiler kurmanıza ve hizmetlerinizi daha erişilebilir hale getirmenize yardımcı olur.
Ofis Yazılımları İle İş Verimliliği Artışı:
İşletmenizin ofis işlerini daha kolay ve etkili bir şekilde yönetmek için tasarlanmış yazılımlarımızla, personel takibi, insan kaynakları yönetimi ve finans yönetimi gibi iş süreçlerinizi optimize edin. İş verimliliğinizi artırarak rekabet avantajını elde edin.

Sunduğumuz hizmetler hakkında daha fazla bilgi almak veya ihtiyaçlarınıza özel çözümlerimize göz atmak için bizimle iletişime geçin. Ekibimiz, işletmenizin ihtiyaçlarına uygun özel yazılım çözümleri sunmak için burada. Veritas ile iş süreçlerinizi daha verimli, daha rekabetçi ve daha başarılı hale getirin!"

Kendi Kurumumuz için Ürettiğimiz Yazılım Çözümleri

Güncel Web Sitemiz - veritasedu.net

Öğrenci Portalı

Veritas Edu Öğrenci Portalı Veritas Akademinin öğrencilerinin veritasedu.net üzerinden giriş yaparak eriştikleri ".NET ASP-MVC 5" ile geliştirilmiş bir öğrenci portalı WEB uygulamasıdır. Öğrenci Portalında öğrenciler kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaparak soru arşivimizdeki ders programlarını, soruları, dijital sınavları görüntüleyebilir, çözebilir ve sonuçlarını görüntüleyebilirler. Microsoft SQL Stored Procedure fonksiyonları aracılığı ile DAPPER ve ADO.NET SqlConnection kullanılarak veritabanına erişilir ve Tablo Modellemeleri kullanılarak veri yönetimi yapılır. Bu şekilde bütün öğrenci Portalı işlemleri yönetilir.

Öğretmen Portalı

Veritas Edu Öğrenci Portalı Veritas Akademinin öğretmen ve danışman personelin veritasedu.net üzerinden giriş yaparak eriştikleri ".NET ASP-MVC 5" ile geliştirilmiş bir öğretmen portalı WEB uygulamasıdır. Öğretmen Portalında öğretmenler kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaparak ders programlarını, soru arşivimizi,dijital sınavlarımızı, öğrencilerinin çözdüğü sınavların sonuçlarını detaylı bir şekilde görüntüleyebilir. Microsoft SQL Stored Procedure fonksiyonları aracılığı ile DAPPER ve ADO.NET SqlConnection kullanılarak veritabanına erişilir ve Tablo Modellemeleri kullanılarak veri yönetimi yapılır. Bu şekilde bütün Öğretmen Portalı işlemleri yönetilir.

Danışmanlık Uygulamamız - consultancy.veritasedu.net

Veritas Danışmanlık uygulaması Veritas Akademinin danışmanlık hizmetlerinin consultancy.veritasedu.net üzerinden yönetildiği bir ".NET ASP-MVC 5" yönetim paneli WEB uygulamasıdır. Bu WEB uygulaması üzerinden Veritas Akademinin danışman olarak çalışan personeli giriş yaparak öğrencilere sunulan yurtdışı danışmanlık ve koçluk hizmet süreçlerini öğrenlilerle yapılan görüşmeler üzerinden yönetir, planlar, listeler, bütün süreci kayıt altına alır ve yetkileri doğrultusunda kayıtlar üzerinde işlem yaparlar. Bütün yönetim işlemleri Microsoft SQL veritabanı aracılığı ile Entity Framework ve ADO.NET Tablo Modellemeler üzerinden yapılır.

Masasütü Uygulamamız - Veritas Ders Programlama

Veritas Ders Programlama uygulaması Veritas Akademinin bütün işleyişini içeren bir ".NET Windows Form Application" bir yönetim paneli uygulamasıdır. Bu yönetim paneli üzerinden öğrencilerin ders programları hazırlanır ve yönetilir, öğrencilerin aktiviteleri denetlenir ve kayıt altına alınır, çalışanlar arasında iş akışı oluşturulur, talepler ayarlanır, öğretmenlerin ders programları hazırlanır ve yönetilir, muhasebe işlemleri yapılır ve yönetilir. Bütün bu işlemler Microsoft SQL Stored Procedure fonksiyonları aracılığı ile ADO.NET SqlConnection ve Tablo Modelleme kullanılarak yapılır.

Masasütü Uygulamamız - Veritas Sorubankası

Veritas Soru Bankası uygulaması dijital sınavlarımızın ve sorularımızın yönetimine yönelik bir ".NET Windows Form Application" veritabanı yönetim uygulamasıdır. Microsoft SQL Stored Procedure fonksiyonları aracılığı ile ADO.NET SqlConnection ve Tablo Modelleme kullanarak veritabanımızdaki dijital soru arşivlerini içeren tablolara soru eklemek,güncellemek,silmek ve listelemek için kullanılır. Sorularımızın büyük bir çoğunluğu dijital sınavlarımızla ilişkilidir. Bu sayede bu yazılım üzerinden dijital sınavlarımızı da yönetiyoruz.

Bizi Arayın Referanslarımız