Veritas Academy, uzun yılların getirdiği tecrübe ile AP Ekonomi sınavlarına 2006 yılından bu yana öğrenci hazırlamaktadır. Aynı zamanda yüksek tam puan aldırma oranları ile kurumumuz, öğrencilerin hayallerini gerçeğe dönüştürmektedir. AP Ekonomi özenle ele alınması ve dikkatle hazırlanılması gereken bir sınavdır. Ekonomiyi öğrenmek tek başına yeterli olmazken öğrencilerin kazanımlarını doğru bir şekilde ifade etmeleri gerekmektedir. AP Ekonomi, makroekonomi ve mikroekonomi olmak üzere iki farklı sınav şeklinde sunulmaktadır.

Neden AP Ekonomi Sınavlarına Girmelisiniz?

AP Ekonomi, özellikle işletme, ekonomi vb. bölümler için girilmesi gereken sınavlardan biridir. Aynı şekilde İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği gibi mühendislik alanlarında da öğrencilere tavsiye edilen AP sınavları arasındadır. Yine tamamlayıcı bir AP olmasının avantajıyla Hukuk, Uluslararası İlişkiler, Politika ve Pazarlama gibi bölümlerde de öğrencilerin yoğun olarak AP Ekonomi sınavını tercih ettikleri görülmektedir. Bununla birlikte farklı bölüm hedefleyen fakat 9. Sınıfta olan öğrenciler için iyi bir geçiş yapma imkanı tanımaktadır. Sonuç olarak AP Ekonomi, pek çok ülkenin en iyi üniversitelerinin elit bölümlerinde aradığı bir sınav olarak karşımıza çıkmaktadır.

AP Ekonomi Sınavlarında Tam Puan Garantisi!

Veritas Academy, AP Ekonomi sınav kayıt işlemlerini gerçekleştiren öğrencilerini yüksek başarı oranları ile hedefe ulaştırmaktadır. Veritas'ın farkı, AP Ekonomi çalışmalarına erkenden başlamasıdır. Ayrıca konuları sınavdan aylar önce tamamlamak ve bol bol deneme sınavı çözerek eksikleri tespit etmek de başarıya giden yolun anahtarı kabul edilmektedir. Yine sınav öncesi ve düzenli kamplarla öğrencilerin son düzeltmeleri yapmalarına olanak tanınmaktadır. Veritas AP Ekonomi dersleri ile sınava profesyonel bir şekilde hazırlanabilirsiniz.

Veritas AP Ekonomi Derslerinde Neden Başarılı?

AP Ekonomi derslerinin her biri 90 dakikadır. Ayrıca Veritas Academy'de AP Ekonomi dersleri ekonomi bölümünden mezun olmuş akademisyenler tarafından verilir. Yine eğitmenlerimiz uzun yıllardır kurumumuzda çalışmakta olup, onlarca öğrencinin AP Ekonomi sınavlarından tam puan almasına destek vermişlerdir. Ancak Veritas'ın en büyük başarısı, öğrencilerin konuları erkenden bitirmesi için yönlendirmesi ve ardından 20'ye yakın AP Ekonomi deneme sınavı ile başarıyı garantilemesidir.