Veritas Academy, AP Comparative Government and Politics (dünya genelindeki ülke hükümetlerinin karşılaştırılması) derslerini 2008 yılından bu yana öğrencilere sunmaktadır. AP Comparative Government and Politics, daha çok Hukuk, Uluslararası İlişkiler, İşletme gibi bölümlerde eğitim almak isteyen öğrencilere önerilmektedir. Bunun yanı sıra özellikle 9.sınıfta AP tercihinde bulunacak öğrenciler için ideal sınavlardan birisi olarak dikkat çekmektedir. Sınav, en prestijli ve zor sosyal bilimler sınavları arasında gösterilmektedir.

Neden AP Comparative Government and Politics Sınavına Girmelisiniz?

AP Comparative Government and Politics zor olarak kabul edilen sınavlardan biridir. Özellikle sınav için iyi bir genel kültür ve dünya bilgisine ihtiyaç vardır. Zor olmakla birlikte aynı zamanda keyifli bir ders olmasıyla öğrencilerin beklentilerini karşılamaktadır.

Veritas AP Comparative Government and Politics Derslerinde Neden Başarılı?

AP Comparative Government and Politics derslerinin her biri 90 dakikadır. Veritas Academy, bu sınav için 20'ye yakın deneme sınavı ile başarıyı garantilemektedir. Ayrıca öğrencilerin konuları erkenden bitirmesi için sınav çalışmalarına erkenden başlanılmakta ve bu dersi yıllardır veren uzman eğitmenler ile çalışılmaktadır.