SAT Kurslarımız

Başarı Garantili

İyi bir üniversite Eğitimi Almak İstiyorsanız İyi Bir SAT Skoruna İhtiyacınız Vardır

 SAT Sınavı bir yetenek sınavıdır. Sizin en zorlu şartlarda akademik okuma, akademik düşünce, karar verme, akademik sorgulama ile işlem yeteneğinizi ölçer. Ayrıca matematik bölümünde teknoloji kullanım bilgileriniz de önemlidir.

 SAT sınavında sorulara tek tek baktığınızda sınav kolay görünür. Fakat sınavının bütününe ve kurgusuna baktığınızda Dünyadaki en zor üniversite öğrencisi seçme sınavlarından biridir.

SAT Hazırlık Derslerimiz Birebir Olarak Yapılır

 Veritas olarak 2003 yılından bu güne SAT sınavına öğrenci hazırlamaktayız. Kurslarımızda veya denemelerde 1400'ün üzerinde alan öğrencilerimize SAT derslerini kesinlikle birebir almalarını öneririz. Çünkü artık hedef 1600'dür. Hedef dünyanın en iyi üniversiteleridir.

Veritas Akademi Sat-Act Kurs

 Deneme sınavlarını her hafta değerlendirerek öğretmenlerimizin ve öğrencimizin performansını takip ediyoruz. Her ders sonunda öğretmen veriminin ölçülmesine yönelikte anket yapılıyor.

Eğer öğrenci memnun kalmadıysa kesinlikle ücret alınmamaktadır.

BAŞARI ve MEMNUNİYET Garantili SAT Kurslar

 Öğrencilerimize Sat Sınav Salonlarımızda sürekli olarak sınav ortamlarını hazırlamaktayız. Öğrencilerin sınav ortamını her hafta yaşamasını istiyoruz. SAT Deneme Sınavlarımız ile sürekli seviyelerini takip ediyoruz. Zayıf noktalarını görüyoruz.

PRATİK YAPMAK MÜKEMMELLEŞTİRİR

 Veritas SAT Özel Ders Çalışmaları Sürekli SAT Deneme Sınavlarına Dayanır. Biz her hafta Sat Deneme Sınavı yapıyoruz. Bu sınavlarımız gerçek ve geçmiş yılların SAT Past Exam setlerinden oluşmaktadır.

SAT Özel Ders Programı

SAT 1-1 DERS PROGRAMI SÜRE SAT ENGLISH SAT MATH
SAT Tekli Üst Seviye (1300 üstü olanlar) 55 SAAT 20 Ders + 10 Saat 10 Ders
SAT Grup (Yeni Başlayanlar) 70 SAAT 20 Ders + 10 Saat 20 Saat
SAT HARD English (Yeni Başlayanlar) 70 SAAT 40 Ders + 10 Saat *******
SAT Math (Yeni Başlayanlar Grup) 70 SAAT ******* 40 Ders + 10 Saat

Bu pakete her öğrenciyi almıyoruz. Gerçekten yapabilecek olan öğrencileri seçiyoruz.

Veritas'ta 1 ders 90 dakikadır. Ücretsiz etüd derslerimiz 1 saat sürmektedir. Yukarıdaki tüm dersler birebir size özel derslerdir.

Tüm kurs programlarımızda 15 SAT deneme sınavı da ücretsizdir.

IVY ve EN ÜST SEVİYE ÇALIŞMALARI

Dersler ve program tamamen sizin başarı hedeflerinize göre şekilleniyor. En iyi SAT öğretmenler ile en iyi SAT Kaynaklarına erişim garantisi sunmaktayız. Veritas olarak öncelik kendi seviyenizi, kendi gerçekleri görmenizi ve geliştirmenizi istiyoruz. Emin olun 1500 üstü puan almak çok zor. Çok fazla çaba gerekiyor. Çok fazla deneme sınavı gerekiyor. Farklı bakış açıları gerekiyor. Veritas'ın zengin SAT öğretmen kadroları bunu sağlamaktadır.

Bizi Arayın Referanslarımız