American College Testing

ACT COURSES

Başarı Garantili ACT Kurslarımız

ACT tüm dünyada geçerliliği olan ve üniversite kabullerini doğrudan etkileyen bir yetenek sınavıdır.

İyi bir üniversitede eğitim almak için yüksek ACT puanına erişmek gerekmektedir. Özellikle Amerika veya Kanada'da okumak isteyen öğrenciler için SAT veya ACT sınav puanı zorunludur.

ACT temel anlamda bir yetenek sınavıdır. Sizin en zorlu şartlarda akademik okuma, akademik düşünce, karar verme, akademik sorgulama ile işlem yeteneğinizi ölçer. Ayrıca ACT sınavına lisede öğrenim gören ve lise öğrenimini tamamlayan tüm öğrenciler katılabilir.

English, Reading, Math ve Science bölümlerinden oluşan ACT sınavında sorulara tek tek baktığınızda sınav kolay görünür. Fakat sınavının kurgusu incelendiğinde muadili SAT gibi en zor üniversite öğrencisi seçme sınavlarından biridir.

ACT hazırlık derslerimiz birebir olarak yapılır.

Veritas olarak 2003 yılından bu güne ACT sınavına öğrenci hazırlamaktayız. Kurslarımızda veya denemelerde 29'un üzerinde alan öğrencilerimize SAT derslerini kesinlikle birebir almalarını öneririz. Dünyanın en iyi üniversitelerinden kabul almak için bire bir çalışmak ve sistematik ilerlemek oldukça önemlidir.

PRACTICE MAKES PERFECT.

Veritas ACT Özel Ders Çalışmaları Sürekli ACT Deneme Sınavlarına Dayanır. Öğrencilerimizin her hafta planladığımız deneme sınavları ile gelişimini takip ediyor, sınav tecrübesi kazanmasını sağlıyoruz. Ayrıca deneme sınavları ile birlikte eksiklerine odaklanan öğrencinin konu eksiğini de bu şekilde kapatmayı başarıyoruz. Öğrencilerimiz için planladığımız ACT sınavlarımız gerçek ve geçmiş yılların Past Exam setlerinden oluşmaktadır.

images description
images description

BAŞARI ve MEMNUNİYET Garantili ACT Kursları.

Öğrencilerimize kurslarımızda sınav ortamını en iyi şekilde hazırlamaktayız. Ayrıca zaman ve stres yönetimini bu sayede kontrol altına alabilmeleri için çeşitli çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Yine ACT Deneme Sınavlarımız ile sürekli seviyelerini takip ediyor, zayıf noktalara yönelerek hedeflenen skora ulaşmayı kolay hale getiriyoruz.

Deneme sınavlarını her hafta değerlendirerek öğretmenlerimizin ve öğrencimizin performansını takip ediyoruz. Her ders sonunda öğretmen veriminin ölçülmesine yönelikte anket yapılıyor. Eğer öğrenci memnun kalmadıysa kesinlikle ücret alınmamaktadır.

ACT Özel Ders Programı

ACT 1-1 DERS PROGRAMI SÜRE ACT ENGLISH ACT MATH ACT SCIENCE
ACT Tek Üst Seviye 45 SAAT 15 Saat 15 Saat 15 Saat
ACT Grup (Yeni Başlayanlar) 45 SAAT 15 Saat 15 Saat 15 Saat
ACT HARD English (Yeni Başlayanlar) 15 SAAT 15 Saat ******* *******
ACT Math (Yeni Başlayanlar Grup) 15 SAAT ******* 15 Saat *******
ACT Science (Yeni Başlayanlar Grup) 15 SAAT ******* ******* 15 Saat

Veritas'ta 1 ders 90 dakikadır.Ücretsiz etüd derslerimiz 1 saat sürmektedir. Yukarıdaki tüm dersler birebir size özel derslerdir. Tüm kurs programlarımızda 15 ACT deneme sınavı da ücretsizdir.

IVY ve EN ÜST SEVİYE ÇALIŞMALARI: Dersler ve program tamamen sizin başarı hedeflerinize göre şekilleniyor. En iyi ACT öğretmenler ile en iyi ACT Kaynaklarına erişim garantisi sunmaktayız. Veritas olarak öncelik kendi seviyenizi, kendi gerçekleri görmenizi ve geliştirmenizi istiyoruz. Emin olun 30 üstü puan almak çok zor. Çok fazla çaba gerekiyor. Çok fazla deneme sınavı gerekiyor. Farklı bakış açıları gerekiyor. Veritas'ın zengin ACT öğretmen kadroları bunu sağlamaktadır.
Bu pakete her öğrenciyi almıyoruz. Gerçekten yapabilecek olan öğrencileri seçiyoruz.

Bizi Arayın Referanslarımız