VERITAS ACADEMY
IB KURSU IB ÖZEL DERS MERKEZİ
Kursları evinizde, eğitim merkezlerimizde veya Online olarak alabilirsiniz. AP, SAT, ACT, IMAT, BMAT, LNAT ve IB kursları herkes içindir. Ayrıca IB okullarının ara sınavları ve final sınavları için size çalışma saatleri / etütler ve çalışma kampları sunuyoruz.

IB kampları IB sınavları ve IB okul sınavları öncesinde öğretmenlerimiz sınav konularınızla ilgili soru kağıtları hazırlıyor ve kamp saatlerinde soruları çözüyor. Bu sayede öğrencinin performansını tekrar değerlendiriyoruz. IB kamp saatleri günde 2 ila 6-7 saat arasındadır.

IB eğitim kampı Kamplar IB sınavlarına yöneliktir. Bu çalışma kampında geçmiş sınav soruları çözülür ve öğrencinin sınavdaki performansı ölçülür. Öğrencinin IB sınav puanları göz önünde bulundurularak kendisine bir program hazırlanır.

IB Laboratuar Raporları- Extended Essays- TOK- IA Bir IB Examiner ve bir IB Supervisor ile birlikte mentor olarak hazırlanırlar.

Paket Programlar İçerik Süre
Başlangıç Paketi Yeni başlayanlar için. Giriş ve Test kursu 1/4 Saat
Konu Paketi İhtiyaçları doğrultusunda kurs talep eden öğrenciler için. 1 kurs 2 Saat
IB Kurs Konu Paketi İhtiyaçları doğrultusunda kurs talep eden öğrenciler için. 1 kurs 2 Saat
IB Düzenli Kursları Tüm IB normal kursları için 2 Saat

Seminer | IB Öğrencileri İçin AP Gerekli mi - Şükrü Yiğit

Veritas Academy, yurt içi ve yurt dışı dahil olmak üzere geniş bir alanda, tüm öğrencilerine profesyonel hizmet sunan özel bir eğitim kurumudur. Eğitim ve danışmanlık hizmetleri Ataşehir, Caddebostan ve Etiler şubelerinin yanı sıra online olarak da hizmet vermektedir.

IB öğrencileri AP Yapmalı mı ?

Evet AP ile IB konuları hemen hemen aynı fakat sınav formatları farklı. Bu da çok ciddi bir çalışma yükü ekliyor. Nasıl çözeceğiz ? Bunu tartışıyoruz.

Hangi Program Size Göre A LEVEL ? IB ? AP ? Sadece SAT ?

IB programlarının sorunlarını konuşuyoruz.

Bizi Arayın Referanslarımız